ForumCix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ForumCix

;) Türkiyenin en iyi sanal gazetesi. :)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TÜRKİYEEEE
Forum kuralları Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 12:38 pm tarafından Admin

» Aynalı Mağara
Forum kuralları Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:49 pm tarafından Admin_MaviSızı

» Ev yemeği bat
Forum kuralları Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:46 pm tarafından Admin_MaviSızı

» YENGEÇ BURCU 2009
Forum kuralları Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 5:04 pm tarafından Admin_MaviSızı

» YAY BURCU 2009
Forum kuralları Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 5:03 pm tarafından Admin_MaviSızı

» TERAZİ BURCU 2009
Forum kuralları Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 5:02 pm tarafından Admin_MaviSızı

» OĞLAK BURCU 2009
Forum kuralları Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 5:01 pm tarafından Admin_MaviSızı

» KOVA BURCU 2009
Forum kuralları Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 5:00 pm tarafından Admin_MaviSızı

» İKİZLER BURCU 2009
Forum kuralları Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 4:58 pm tarafından Admin_MaviSızı

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Forum
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar

Forum kuralları

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Forum kuralları Empty
MesajKonu: Forum kuralları   Forum kuralları Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 8:20 pm

Forumda küfür,imalı sözcük,ahlak kurallarını çiğneyen resim,yazı ve herhangi bir benzeri şeyler yasaktır.

Avatar resiminde ahlak kurallarını çiğneyen fotoğraf,karikatür ve benzeri şeyler yasaktır.

İmzada ahlaki kuralları çiğneyen fotoğraf,yazı ve benzeri şeyler yasaktır.

Üye isminin ahlak kurallarını çiğnemesi veya siyası bir anlam içermesi yasaktır.

Üyelerin Knight online bölümünde koxp,marco,sh,wh veya bunlara benzer hile içeren link vermeleri
yasaktır bu süre geçicidir geçici bir süre sonra forumda koxp bölümü açacağız.

Üyelerin Moderatör olmak için bana mesaj atmaları yasaktır moderatör alımları olacaktır forumumuzda
2 admin bulunmaktadır 1.si sitenin en yetkilisi : Admin 2. en yetkilide:Admin_MaviSızı dır.

Forumda şikayet edeceğiniz yada uygun bulmadığınız herhangi bir şey durumunda bana mesaj atabilirsiniz forumumuzun bir mail adresi var bana bu mail adresinden ulaşa bilirsiniz mail adresini konu
sonunda yazacağım.

Forumda post(mesaj sayısı için saçma şeyler yazarak forumu ihlal etmek) yasaktır bu üyeler sınırsız şekilde üyelikleri silinerek cezalandırılacaktır.

Foruma reklam vermek yasaktır paylaşım yapılabilir ancak kendi sitelerinizi tanıtmanız yasakdır.
BANA ULAŞABİLECEĞİNİZ MAİL ADRESİ:forumbafun@hotmail.com BU MAİL ADRESİ DIŞINDA ADRES YOKTUR VE TAKLİTLERDEN SAKININ.BU MSN ÇOĞU ZAMAN AÇIK OLACAKTIR.
http://forumcix.forumotion.co.uk

Forum kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KURALLARI